MITEX w dobie pandemii koronawirusa

Drodzy klienci, w związku z panującą pandemią koronawirusa, a także mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo i całej naszej załogi, bardzo prosimy o zamawianie materiałów budowlanych, opału telefonicznie. Stara Wieś – Mleczarnia – (18) 3374 130 Łukowica – (18) 3335 615 Dziękujemy!

Montaż hali… ciąg dalszy!

Trwają prace przy montażu hali do przechowywania peletu oraz ekogroszku. Wszystko po to by sprzedawany ekogroszek i pellet był należycie suchy! Zapraszamy do MITEX!

Skład Budowlany w Łukowicy

Zapraszamy serdecznie do naszego drugiego oddziału, który znajduje się w Łukowicy. Oferujemy taki sam asortyment w równie atrakcyjnych cenach (węgiel, materiały budowlane, materiały ścierne, systemy kominowe, rury, stal, deski, systemy suchej zabudowy i wiele innych)! Zadzwoń, zamów już teraz. Zobacz stronę www.blaszczyk.limanowa.pl!

Dostarczamy węgiel odsiany z miału!

Zawsze przed wyjazdem do Klienta każdy sort węgla poddawany jest odsianiu z miału. Jeśli zamawiasz kostkę, orzech to dostaniesz wyłącznie węgiel takie gramatury – bez dodatkowego miału!

Szykujemy się do zimy!

Powoli uzupełniamy nasze składy opału, tak aby zapewnić pełną obsługę dla wszystkich naszych Klientów, którzy już zaczynają myśleć o uzupełnieniu swoich zapasów węgla przed zimą 2018/2019. Zapraszamy do MITEX! Sprzedajemy opał w Limanowej oraz w Łukowicy!

Ekogroszek – Jak ustawić i palić w piecu?

Parametry sterownika pieca znajdują się na opakowaniu produktu – po ich wprowadzeniu należy obserwując palenisko i odpad dokonać ewentualnych korekt wg. poniższych zaleceń: nigdy nie stosuj temp. wody w kotle poniżej 55oC i powyżej 80oC aby nie dopuścić do efektu kominowego pamiętaj aby przestój podajnika i dmuchawy w czasie podtrzymania był nie dłuższy niż 4-6 […]

Świąteczne ceny węgla w MITEX

Drodzy klienci, zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty na węgiel. Poniżej znajdują się aktualne ceny: Węgiel Kostka / frakcja (90-150 mm) cena: 900 zł / 1 tona Węgiel Orzech / [2%] popiołu cena: 880 zł / 1 tona Węgiel Orzech / [8%] popiołu cena: 860 zł / 1 tona ### Ceny obowiązują od 13 […]