Drodzy klienci, zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty na węgiel. Poniżej znajdują się aktualne ceny:

Węgiel Kostka / frakcja (90-150 mm)

cena: 900 zł / 1 tona

Węgiel Orzech / [2%] popiołu

cena: 880 zł / 1 tona

Węgiel Orzech / [8%] popiołu

cena: 860 zł / 1 tona

### Ceny obowiązują od 13 grudnia 2017 roku.

Co oznacza „2% popiołu”?
Z 100 kg węgla po spalaniu otrzymamy 0.2 kg. popiołu.

Wszystkie produkty oferowane przez Naszą Firmę są pochpdzenia polskiego, zaopatrujemy się wyłącznie w węgle śląskich kopalń.

Z uwagi na liczne nadużycia względem nazw własnych polskich kopalni, postanowiliśmy odstąpić od informowania z jakich źródeł są nasze wyroby węglowe przy ich nazwach. Jednocześnie gwarantujemy że wszystkie nasze sortymenty są odpowiednio selekcjonowane i zgodne z parametrami zamieszczonymi przy surowcach węglowych sprzedawanych na naszych składach.

Dlatego obecnie skupiamy się tylko na badaniach laboratoryjnych i podawaniu parametrów analitycznych sprzedawanych paliw kopalnianych. Sugerowanie się miejscem pochodzenia nie gwarantuje 100 % pewności i oryginalności a jednocześnie powoduje że klienci często są nieprecyzyjnie informowani i tym samym wprowadzani w błąd. Co skutkuje wieloma problemami. Na życzenie klienta dołączamy certyfikat dotyczący zakupionego towaru. Kierunek w jakim zmierzamy ma na celu wyeliminować problemy związane z nadużywaniem nazw własnych kopalni z jakich pochodzą rzekome wyroby dostarczana do państwa domów przez inne podmioty. Jednocześnie zapewniamy niezmienność naszych wyrobów i ich jakość na najwyższym poziomie. Zależy nam na ochronie i dbałości o naszych obecnych oraz przyszłych klientów

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Zadzwoń do nas, dowiedz się więcej: (18) 3374 130
lub napisz wiadomość